Spája nás spoločný záujem - výcvik psov

Výcvik a kurzy

 

Kurzy základnej poslušnosti psov všetkých plemien (s PP aj bez) aj krížencov

 

Výcvik prebieha 1 x, resp. 2 x v týždni pod vedením skúsených výcvikárov v nových priestoroch výcvikového areálu v blízkosti obce Nový Svet (okres Senec). 

 

Ponúkame Vám 3 mesačné kurzy základnej poslušnosti, zamerané na výchovu a výcvik psa s cieľom naučiť ho najmä bezproblémovému vzájomnému spolunažívaniu a správnej socializácií. V rámci kurzu sa Váš psík naučí chodiť na vodítku bez ťahania, cviky sadni, ľahni, zostať na mieste a prísť na zavolanie. 

 

Ďalej ponúkame socializáciu šteniatok i starších psov, pomoc s ich výchovou a výcvikom / prípravu na skúšku doprovodného psa - BH / prípravu na skúšky SVV, IPO / riešenie problémového správania psa / poradenstvo pri výbere psa / individuálny prístup pri výcviku všetkých plemien aj krížencov. 

 

V prípade Vášho záujmu o kurz základnej poslušnosti nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0902692343.


 

Výcvikové pomôcky: obojok, náhubok, sťahovacia retiazka jednoradová, mäkké vodítko cca 1 m dlhé, dlhé ľahké stopovacie vodítko (10 m), obľúbená hračka psa, resp. loptička na šnúrke, odmeny pre psa (chutné pamlsky)

 

 

Individuálny výcvik psov/Výcvik podľa špeciálnych požiadaviek majiteľa:

 

Podľa dohody.

 

Organizovaný výcvik pre členov klubu:

 

Organizované tréningy pre členov klubu s výcvikárom (poslušnosť) a figurantom (obrana) prebiehajú podľa vzájomnej dohody.

Tréningy stôp - podľa dohody.   

 

Individuálny výcvik pre členov klubu:

 

Individuálne tréningy pre riadnych členov sú možné po vzájomnej dohode. 

 

 

Vyhľadávanie

Kontakt

Kynologický klub DogSport Senec +421 902 692 343